SPIN, Sustainable Production through Innovation in Small and Medium sized Enterprises ehk Innovaatiline säästev tootmine väike- ja keskmistes ettevõtetes, projekti eesmärk on toetada Läänemere regiooni väike- ja keskmise suurusega ettevõtteid tõhustamaks tootmis- ning juhtimisprotsesse. Aitame teil avastada oma ettevõtte varjatud potentsiaali viies teid kurssi keskkonnatehnoloogia viimaste trendide ning uuenduslike juhtimisvõtetega. Keskkonnatehnoloogilised arendused tõstavad teie ettevõtte konkurentsivõimet, kasumlikkust ning keskkonnasõbralikkust.

SPIN hõlmab innovaatiliste tehnoloogiate ja lahendustega tegelevaid ettevõtteid ning teadus- ja arendusasutusi. SPIN viib oma suhtlusvõrgustikus kokku säästva innovatsiooni pakkumise ja nõudluse ning avab seeläbi teile uusi turge terves Läänemere regioonis.

SPIN pakub lisaks otsesele nõustamisele ja kontaktidele võimalust osaleda projektiüritustel Eestis, Saksamaal, Poolas, Taanis, Leedus, Soomes ja Rootsis. Kuna projekti toetab Euroopa Liit, on nimetatud teenused osalejatele tasuta. Projekti kodulehekülge täiendatakse peagi uudsete keskkonnatehnoloogiliste lahenduste andmebaasiga.
 Uuendusliku ja arendava koostööni! 

Kontaktasutus: 

Tartu Ülikooli ettevõtjate päev, ja SPIN keskkonnatehnoloogiate seminar 22.01.2010